קורס אינטרנטי שיכול לשנות לך את החיים

שיעורי וידאו מקוריים לצפייה ישירה באינטרנט
עם חוברת עבודה להורדה

אפשרות צפייה והאזנה מכל מקום: גישה מהמחשב ומהטלפון הנייד
אפשרות צפייה והאזנה בכל זמן: ניתן לצפות ולהאזין מתי וכמה שרוצים
שיעורים על מימוש והגשמה בחיים: דבר שתמיד חשוב לפתח

מוכנים לצאת למסע? צפו בפרק המבוא

במעבר לשיעור 2 תגיעו לעמוד התשלום המאובטח
עלות הקורס המלא ₪110
התשלום בכרטיסי ויזה ומאסטרכארד בלבד


שיעור 1: פגישה עם ניסים אמון בחדר המדיטציה – מתחילים את המסע.

שיעור 2: הטבעות קארמה – דפוסים של אמונות – עלינו להשתחרר מדפוסים חוסמים שהוטבעו בנו בילדות כדי שנוכל לחשוב מחוץ למגבלות ולפרוץ קדימה. הדבר העיקרי שמגביל נמצא בתוכנה שלנו, ואנו יכולים לבחור אמונות חדשות להטביע אותן על לוח האם כדי לרתום אותן להצלחתנו.

שיעור 3: להאמין בעצמי – עלינו לחזק את האסרטיביות והמעבר ממנטליות של מוצר למנטליות של קניין. להאמין בעצמי, להעז, ליזום, ולדעת לבקש – אחרת דברים לא יקרו מעצמם. לחכות שדברים יקרו מעצמם זה לוקסוס שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו.

שיעור 4: הייעוד המיוחד לי – כל אחד נולד עם כשרון ומתנה ייחודית, רוב האנשים מגיל צעיר בוחרים בקריירה שהמליצו להם אחרים, ולעיתים עוברות עשרים שנה ויותר עד שמגלים שזה לא הTrue Calling שלנו. פרק זה יהיה מסע שיחזיר אותנו דרך תקופת הנערות, אל החלומות שלנו ויציע חיבור בין "התחביב" לעיסוק ופרנסה.

שיעור 5: מעגל עץ התפוח – המסע שלנו אל עבר ההגשמה והמימוש עצמי כולל 6 שלבים, נלמד באיזה שלב אנו נמצאים בכל שלב בחיים וכיצד לפרוץ לשלב הבא ולאפשר למעגל להמשיך להסתובב.

שיעור 6: להדליק את התשוקה – לאנרגיה המינית יש את הכוח להוליד מציאות חדשה. בשיעור זה נלמד מדוע חשוב להעיר את המיניות, כולל הדרכה אישית לפי הרגלי המין האישיים שלך. האנרגיה המינית מעירה את היצירתיות, כמו שהסטרטר במכונית מתניע את המנוע. בהודו קוראים לה אנרגיית הקונדליני, היא ראשונית, מתחדשת, בסיסית, ויטאלית ואנשים יכולים ממש לחוש למי יש אותה.

שיעור 7: ניהול זמן – זמן החשיבה הוא משאב מוגבל, ואנשים מבזבזים זמן יקר על חשיבה לא ממוקדת ומתסכלת על דברים שכבר קרו, כך שהכישלונות שלנו תופסים יותר מקום מהחזון שלנו. בשיעור תלמדו כיצד לאמן את חוטי החשיבה לטוויית תוכנית אפקטיבית ונעימה בחמשת ממדי הזמן.

שיעור 8: משימות – תשע תחנות דרך מעשיות, צעד אחר צעד, ובנוסף המלצות לפעילות פיזית, תזונה נכונה ומדיטציה.


לצפייה בפרק המבוא לחצו כאן

סגירת תפריט
×

עגלת קניות