לילה ביער האהבה

אירוע מיוחד למחתרת האנשים המאושרים, קהילת היער "סימפליסיטי" ובוגרי הסדנאות והמסעות שלנו בעולם.
אנחנו מזמינים אתכם ללילה ביער עם ניסים אמון
מוזיקה, מדורות קטנות, צ'אי, ריקודים ופיות יער.
5 לאוקטובר 2023
יום חמישי לפנות ערב עד שישי בצהריים.

לילה בטבע עם מוזיקה, מדורה וחברים.

החוויה היא כל כך מיוחדת – לרקוד על האדמה, לשבת ליד מדורה, לשתות תה, לתת לזמן לחלוף ללא דאגות, לראות מיליון כוכבים.

אנחנו נהיה קבוצה גדולה של אנשים, במיקום סודי.
מקבלים הוראות הגעה למקום מפגש בשעה מדויקת, בוואטסאפ ביום הארוע, בקבוצה סגורה. נפגשים ונוסעים בטור מכוניות אל המיקום החבוי ביער (כשעה צפונית לתל אביב). הנסיעה היא בדרכי עפר, רצוי מכונית גבוהה, למרות שגם מכוניות רגילות מצליחות להגיע. תתכוננו לנסיעת שטח איטית, בשיירה, עדיף להתארגן ולבוא שלושה או ארבעה באוטו, יותר כיף. בקרבת החנייה יהיה המרחב שלנו, עם מתחם ריקודים, עמדת מוזיקה, רמקולים גדולים ומחצלות.

מסביב כולם מוזמנים להקים אוהלים קטנים, תביאו מנורות לד לתאורה קסומה, וגם מחצלת אם יש, גזיה לתה, שקי שינה, כריות לשים את הראש בלילה וכיסאות מתקפלים, כמו שיוצאים לטיול או פיקניק בטבע.
תביאו אוכל, שתייה, מים, יין, בירות וכל מה שנחוץ לשהייה עד למחרת בצהריים. תהיה גם עמדת צ'אי וכדורי שוקולד ותמרים, בתשלום, כמקובל במסיבות טבע, ואולי גם דוכן למכירת אוכל טעים, אבל את עיקר האוכל כל אחד מביא לעצמו מהבית.

לגבי המוזיקה, קחו בחשבון שהיא תהיה כל הלילה, לפעמים חזקה לריקודים, ולפעמים רכה יותר, בתוכנית גם ניסים ידבר ונעשה מדיטציה.

צריך לקחת בחשבון שישנים על מה שתביאו, ומזרון יוגה הוא לא הכי נוח בעולם. מצד שני, אחרי לילה בטבע לומדים להעריך מחדש את המיטה בבית. האירוע ללא כלבים, הם נובחים ועושים בלגן. גם לילדים מתחת לגיל 18 זה לא מתאים.

חשוב להביא שקיות זבל קטנות וגדולות, כי אוספים הכל אחר כך ומשאירים את הטבע כאילו לא היינו שם.
אם עושים פיפי ביער, אוספים את הנייר בשקית קטנה. אחרת כל היער בבוקר מנוקד בלבן וזה פחות נעים.

בלילה תהיה תאורת פיות, וניצור חוויה אמיתית של מסיבת טראנס ביער שכל אחד צריך לפחות פעם בחיים.
זו גם הזדמנות לשתות אלכוהול כי לא נוהגים.

חלק מהעניין זה שאי אפשר יהיה לעזוב באמצע הלילה, כי הולכים לאיבוד בשבילי היער. מי שבא נשאר לפחות עד הבוקר, זהו החוק המקובל במסיבות יער. במקרי חירום כן אפשר יהיה לעזוב את היער, והג'יפ של ברטו יוביל את הדרך החוצה.

לגבי ביגוד לאירוע – או בגדים לבנים, או בגדים צבעוניים. סגנון אינדיאני מתקבל בברכה, סגנון הודי מתאים, וגם סגנון ברנינגמן – כל מה שהוא מוגזם זה טוב, בגדים של פסטיבל שעושים שמח בלב, כובעים, כנפיים, כדורי אור, איפור מיוחד, תמציאו את אווטאר המסיבות שלכם.

תהיה מדורה ואפשר יהיה לשים בה תפוחי אדמה, אבל כדאי יהיה לחבר אותם בחוט ברזל קודם. כדאי להביא צלחות פלסטיק רב פעמיות, וגם כוסות מתכת או פלסטיק קשוח, מקובל במפגשי טבע להשתמש בכלים רב פעמיים, ולא בכלי זכוכית שיכולים להישבר ואז לפצוע את מי שהולכים יחפים.
בתרבויות שבטיות עתיקות היו נפגשים מדי פעם במקומות סודיים ונשארים ערים כל הלילה, לחוות מצב תודעה שהוא שונה משגרת החיים הרגילה כי זה עוזר לתהליכי נפש ומציין תקופות מעבר.

יהיה קר בלילה, תביאו צעיף ובגד חם, וכרית מדיטציה, שיהיה נוח לשבת.
קחו בחשבון שלא ישנים הרבה בלילה, אבל יש אנשים שטסים לחו"ל במיוחד כדי להשתתף בלילה כזה ביער, וגם שם לא ישנים הרבה.
הכי כיף זה מסיבת יער עם חברים חדשים, לרקוד ברחבה תחת הכוכבים. לדבר אחד עם השני, להכיר את השבט. לנוח על אמא אדמה, להתבונן על להבות המדורה, להרפות קצת… בשביל זה אנחנו באים.

בתכנית:

הגעה ביום חמישי 5.10 בשעות הערב (בשלושה זמנים קבועים, כפי שתקבלו בהודעה). על רקע מוזיקת שקיעה הכפר הולך ונבנה. מקימים את האוהלים האישיים, מטיילים בשבילים, תולים מנורות, מתארגנים ללילה.

מעגל שירת השבט עם אופיר אבן אודם
פתיחה בשעה 22:30 בהנחיית ניסים אמון
DJ BENNY RISHER
DJ MATAN
DJ SENSEI
YEKUMI
טקס סיום
CHILL OUT MUSIC

מתרגשים ומחכים כבר שיקרה.
זר ברכות,
בית הספר לטרילותרפיה.