סדנה לצעירים בלבד
21-22 ביוני 2024

להתחזק מבפנים

אתם צעירים בתקופה מאד משמעותית בחייכם.
אסור לסבול, אסור להיכנע לדכדוך.
זה הזמן לגלות את היופי שלכם, הכוח והעצמה,
לחזק את הביטחון העצמי ולהבין….

שהעתיד שלכם הוא מה שאתם תעשו ממנו.

מסע בלתי נשכח לגילאי 19-28 בהנחיית ניסים אמון
במלון עדן אין זכרון יעקב
ניפגש ונעבור יחד תהליך מחזק של לימוד וריפוי. עכשיו הזמן יותר מתמיד.

בבודהיזם לא מאמינים בגורל כתוב מראש.
אתם מעצבים את גורלכם בהתנהגותכם,
וההתנהגות היא ההשתקפות של האישיות שלכם,
והכל כפוף לחוק הקארמה, שאומר שדבר אחד מוביל למשנהו,
וכדי שיצמחו עלים גדולים ויפים לעץ, צריך לטפל בשורשים.

מוזמנים לסוף שבוע מרתק בהנחיית ניסים אמון.
חוויה אישית וקבוצתית להעצמת האושר בכל מישורי החיים,
להתבוננות חדשה על המציאות
ולסלילת הדרך שלכם להגשמה, בריאות והצלחה.

אנו מזמינים אתכם לעלות אלינו להר, לסוף שבוע של גילוי הכוח הפנימי שלכם.

הסדנא מיועדת לגילאי 19-28, על מנת לאפשר מרחב בטוח לגילוי, התפתחות, כנות וחברות חדשה ומיוחדת.

התוכן מגוון ונוגע בחלקים שונים בחיים שלכם, באישיות שלכם, להבין כיצד הפכתם למי שאתם היום, וכיצד אפשר לסבול פחות, ליהנות יותר, ולחוות שקט ואושר.

ביומיים של מפגשים עם ניסים אמון ובהם שיעורים לראש, תרגילים לרגש ומגוון מדיטציות לאמצע – תמצאו את תחילת המסע שלכם אל חיים מאוזנים יותר.

נלמד, נחקור, נצחק, נבכה, נרקוד, נתחבק ונשב מדיטציה, ביחד כקבוצה וכל אחד עם עצמו, נאפשר לעצמנו לבוא כמו שאנחנו, להיות אמיתיים, להרגיש אהבה גדולה ולהתחזק מבפנים.

תאריכים: 21-22.6.24
מתחילים ביום שישי בשעה 11:30
סיום בשבת בשעה 17:00

עלות:
משתתף יחיד בחדר לשניים — ₪1,310
משתתף יחיד בחדר לשלושה — ₪1,260
משתתף יחיד בחדר לארבעה — ₪1,200

– אפשר להגיע לבד ולקבל שותפים לחדר מאותו מגדר.

הסדנא כולה בהנחיית ניסים אמון.
יהיו גם ארבע ארוחות גדולות, פינת קפה עם עוגיות ופירות ולילה במלון.

כדאי להביא: כלי כתיבה ומחברת, בגדים נוחים וגרביים חמים.

לפרטים נוספים שילחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.
או התקשרו עכשיו: 0535242235

הורים יקרים,
לפעמים החלטה אחת חשובה יכולה לשנות את העתיד של ילדיכם, תובנה אחת תשחרר את הפוטנציאל הטמון בהם, והשביל יפתח אחרת, כך שיוביל אל מקום בריא ומאושר יותר.
אתם מוזמנים לרכוש עבור ילדיכם מפתחות להצלחה בחיים, להעניק להם שינוי גישה, התגברות על משקעי עבר, תסכול ואשמה ויציאה לדרך של אחריות חדשה להגשמה מוצלחת בחיים. אתם משקיעים בהם כאן כסף להתקנת תוכנה חדשה, ואני אלמד אותם כיצד מוותרים על השליליות, ויוצרים מציאות. להתלונן על החיים זה הפתרון הכי מפתה וקל, להיות מסכן וקורבן, רחמים עצמיים ולהאשים את העולם, אך השלב הבא יהיה לבנות ביטחון עצמי, ואנו נלמד לייצר מנהיגות פנימית, שתוביל אל מציאות חדשה.

ניסים אמון

צעירים יקרים,
עד עתה נלחמתם על הזהות שלכם, על הכבוד והייחודיות. עברתם קשיים רבים בחיים, ולא פעם חוויתם הפסד, כישלון, כולל דיכאון ושפל רגשי, אך הדברים עומדים להשתנות. זקפו את ראשכם ופתחו את הכתפיים. אתם צריכים לגלות שאתם באמת בסדר, שאתם מוצלחים ואהובים, ושתאמינו בעצמכם – זה הכי חשוב.
אתם לקראת התקופה הכי יפה בחיים, אל תוותרו עליה, בחרו להיות מאושרים.

ניסים אמון

בוגרי הסדנה כותבים

וואו, איזה סופ״ש עוצמתי.
לקח לי זמן לחזור חזרה לקרקע, אחרי יומיים אינטנסיביים, מלאים בהיכרות מחודשת עם עצמי, והיכרות מיוחדת ומרגשת עם המשתתפים האחרים בסדנא.
כשעלה פי פחד בחלקים המאתגרים ורציתי לוותר לעצמי, הצוות היה מדהים ולא וויתר עלי בשום שלב. הם עזרו לי להזכיר לראש שהכל בסדר ולנצח את הפחדים שלי כמו שבחיים לא חשבתי שאצליח. ואז דמעות של אושר על תחושת ההצלחה. רגע מטורף של ניצחון ואושר שימשיך איתי הלאה.
אני מחכה להמשיך את המסע ולהעמיק את השיעורים שלמדתי בסדנא בלימודים, ובטוחה שהרגעים והזיכרונות המיוחדים מהסופ"ש הזה ילכו איתי לכל החיים.

שיר צוקרמן

היי, השתתפתי בסדנא לצעירים, רציתי באמת להגיד תודה, ויצא לי הטקסט הזה:
פוגש אנשים חדשים, מעניינם, מוזרים, מפוחדים, אוהבים, נרגשים, כואבים, שמחים, עצובים, מצחיקים, מוכרים, זורמים, מדברים, נפתחים לאט, מקבלים, מקשיבים, מדברים, יוצרים, אבודים, אנשים אמיתיים. כולם כמוני עם זאת שונים ומגוונים. כולם אני, ועם זאת מיוחדים. כולם לומדים, מכירים את עצמם מחדש, נולדים מחדש, זזים, נוגעים, מודטים, מסתובבים, נופלים, מלוטפים, מעסים, מחבקים, עוטפים, מרגישים. כולם רק רוצים לדבר, רוצים להיות, להבין, לחקור ולהעמיק, כולם רודפים את אותה השאלה, כולם מחפשים את הקשר העמוק.
למדנו להבדיל, מי מרגיש ומי חושב, ועם זאת מי אתה. למדנו להיכנס עמוק בפנים, להתחבר לאנרגיה שכבר שכחנו, תחושה שנשארה מאחור, נאטמה עם השנים וננעלה, אז פגשנו אותה, נתנו לה יד, והפלגנו יחדיו. התעוררנו למציאות חדשה. למדנו להבדיל בין חלום למציאות. למדנו להעריך את האחר ממבט עמוק בעיניים, מספיק אחד, ובנוסף להעריך אדם ממילה אחת. למדנו לאהוב ללא גבולות, תוך זמן קצר, ומציאת קשר שעמוק מזמן. עברנו יחד חוויה עוצמתית. הכרנו, ועכשיו לתמיד, כי גם אם לא אזכור את שמך, את עינייך אזכור תמיד, הרוך, העצב, השמחה, העומק והחיות הבלתי ניתנת לערעור, משהו שם, אני רואה אותו, אבל אתה עוד תראה, לא במראה, עם עיניים סגורות, תראה שהאור נדלק. השינוי התחיל, הצעד הראשון של המסע נעשה. תודה.

דן מחול

הסדנא של ניסים עוררה בי המון שאלות והזיזה בי משהו, אני עדיין חשוף ורגיש ומעכל את התנודה הפנימית הזו.
מצד אחד זה קצת מפחיד, איך אהיה בסיטואציות חברתיות מסוימות. איך אשתלב אם אני ער לקארמה.
האם לחשש הזה יש מקום בכלל או האם אמשוך את התדר החדש המדויק לי.
אני לא יכול לשהות בציניות מלוכלכת, בהקטנת האחר, אני מרגיש שזה פוגע בי ישירות. אני חושב שעליתי ברמת החיבור. או שאני מרגיש? או שאני בעצם פשוט יודע.
איזה סופ"ש. איזה סופ"ש של כיף וטירוף וצחוק וכאב ואהבה וריקוד ופתיחות וכנות ושלווה ולמידה והתפרקות והיוולדות מחדש.
מי אני מהיום? שאלה גדולה. אבל החיים יפים, והכל בסדר, ומותר ליהנות ובטח ובטח שהקשר שלי לסובבים שלי ישאר ויתחזק ויהיה מדויק יותר בדיוק כמו הפעם האחרונה הגדולה שהתרחבה לי התודעה.
ג'ה בלס. האו לה. פיס אאוט. רק אהבה אינסופית.

דור אטיאס